Hydrowell Chillout SPA 2.0 Basen Z Hydromasażem 223x223x94

Zadaj pytanie
HYDROWELL 77077
56,600.00 PLN /szt
Dostępność: Towar w magazynie. Szybka wysyłka
+

Minimalna ilość to 1.

Dostawa
Formy płatności
Nasze atuty
  • — Tylko nowe produkty
  • — Specjalistyczne doradztwo
  • — Wieloletnie doświadczenie
  • — Możliwość zwrotu do 14 dni.
  • — Najlepsze ceny
  • — Transport zawsze ubezpieczony.
Hydrowell Chillout SPA 2.0
To nowoczesne, 5-cio osobowe urządzenie do relaksu i wzmacniania relacji międzyludzkich w postaci minibasenu z hydromasażem. Model X to ulepszona odsłona bestsellerowego basenu Chillout SPA Minibasen może być używany zarówno w salonie kąpielowym jak i w ogrodzie. Dodatkowa izolacja termiczna niecki i podstawy oraz dołączona w komplecie pokrywa termiczna, umożliwiają energooszczędną eksploatację urządzenia zimą. Obsługa jeszcze nigdy nie była tak prosta! Panel sterowania w formie efektownego wyświetlacza dotykowego zawiera menu w języku polskim. System Water Clear+ to połączenie wydajnych filtrów, lampy UV oraz ozonatora.
MODEL Chillout SPA 2.0  to aż 5 miejsc masujących (3 siedzące i 2 leżące), wyposażonych w 61 dysz do hydromasażu, zasilanych przez dwie pompy o mocy 1.5 KW każda. Nowy model został też wyposażony w dmuchawę zapewniającą masaż powietrzny poprzez 10 dysz. Dla obniżenia zużycia energii oraz zminimalizowania hałasu zastosowano niezależną pompę cyrkulacyjną. Za sterowanie wszystkimi systemami odpowiada niezawodna elektronika kanadyjskiego producenta GECKO. Nieckę basenu tworzy najwyższej jakości akryl firmy Aristech Acrylics® wykazujący wysoką odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. 
MODEL Chillout SPA 2.0  to efekt ewolucji marki Hydrowell, która gwarantuje, oprócz niezapomnianych doznań relaksacyjnych, również wyjątkowe wrażenia estetyczne.
Możesz być zainteresowany...
  • Bestsellery
  • Najbardziej popularne
Szybka i niezawodna dostawa

Nasza firma realizuje dostawy w całym kraju

Wysoka jakość usług

Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości

14 dni na zwrot

Masz 14 dni na zwrot towaru