Cerrad – jakość i styl w jednym. Poznaj polskiego producenta pięknych materiałów wykończeniowych

22-05-2023
Cerrad – jakość i styl w jednym. poznaj polskiego producenta pięknych materiałów wykończeniowych - Multiwnętrza

Przeglądając ofertę naszego sklepu, z pewnością zwrócisz uwagę na piękne płytki podłogowe i ścienne marki Cerrad. To polski producent gresu i klinkieru, którego mogą nam pozazdrościć światowe marki. Poznaj bliżej markę Cerrad i jej niezwykłe produkty o nowoczesnym wzornictwie i najwyższych standardach użytkowych.

Cerrad – marka uwielbiana przez projektantów wnętrz

Płytki marki Cerrad są chętnie wybierane przez architektów i projektantów do wnętrz luksusowych nie tylko w Polsce – produkty są eksportowane do 50 państw. To zasługa pięknych wzorów, które nie tylko są odpowiedzią na światowe trendy, ale i same je wyznaczają. Gres o wyglądzie marmuru, kamienia lub drewna odpowiada najwyższym standardom. Jego doskonałe cechy użytkowe i wyjątkowy design sprawiły, że firma jest dziś jedną z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie. W Starachowicach znajduje się trzeci, w pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny, a w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór płytek Cerrad. Zapraszamy na mały przegląd ciekawych wzorów!

Płytki wielkoformatowe o unikalnych rozmiarach 280 x 120 cm

Gres polerowany Cerrad Masterstone Silver to przykład płyt wielkoformatowych o dużych wymiarach, które tworzą na ścianie jednolitą taflę o zredukowanej ilości połączeń. Gres imituje wspaniały wzór kamienia – prezentuje się pięknie w każdej nowoczesnej przestrzeni architektonicznej.

płytka/spiek masterstone silver poler

Płytki klinkierowe Cerrad o wyglądzie drewna

W ofercie producenta znajdziesz też płytki klikierowe o wyglądzie naturalnego drewna, np. Cerrad Notta White. To świetna alternatywa dla parkietów – można je umieścić na dowolnej powierzchni bez obawy o nasiąkliwość materiału.

Cerrad Notta White 11x60x0,8 Płytka Klinkierowa Matowa

Dostępne są płytki o wyglądzie marmuru – czarnego, białego, kolorowego; kwarcu, granitu, piaskowca czy modnego ostatnimi czasy lastryko. Różnorodne wzornictwo oraz szeroki wybór formatów płytek Cerrad pozwalają zrealizować najśmielsze wizje architektów wnętrz. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz wymarzony wzór!

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.