Łazienka dla dzieci

17-08-2022
łazienka dla dzieci  - Multiwnętrza

Projekt łazienki dla dzieci

Projekt ten to łazienka dla dzieci w stylu nowoczesnym. Charakterystyczne dla tej łazienki są kolorowe płytki imitujące lastryko, które możńa zastosowac jako płytki podłogowe w kuchni i w salonie. W aranżacji zostały użyte płytki Sonar White od Codicer.  Tego rodzaju płytki dodają łazience akcentu kolorystycznego a jednocześnie nie dominują wnętrza sprawiając, że będzie ponadczasowe. Jednocześnie łazienka pozostaje w jasnych, spokojnych barwach. Lastryko zostało połączone z kremową płytką. Gładkie kafle Neve Satin w delikatnym kolorze ecru doskonale równoważą aranżację. Harmonię w tym wnętrzu zapewnia dodatek drewna w postaci półek we wnęce oraz szafki pod umywalką. Łazienka jest jasna a jednoczesnie przytulna,  pomieszczenie jest odbierane jako nowoczesne i higieniczne.

Sanitariaty w łazience dla najmłodszych

Wszystkie urządzenia sanitarne wybrane do tego projektu są ponadczasowe. Mają kolor śnieżnej bieli i są bardzo wygodne w użytkowaniu.

W aranżacji znalazło się także miejsce na prysznic, który umieszczono w rogu. Przezroczysta kabina zamontowana na płytkach z odwodnieniem liniowym wygląda bardzo nowocześnie. Tego typu rozwiązania nie zmniejszają łazienki a dodatkowo bardzo łatwo jest utrzymać w czystości strefe prysznica.

 

Produkty inspirowane aranżacją:

 


Codicer Sonar White - zobacz produkt

Miska wc Mobi Enjoy - zobacz produkt

 


 Baldocer Neve Satin 40x120 - zobacz produkt

 

Odpływ liniowy Mobi Drain - zobacz produkt

 

Kabiny Walk-in - zobacz produkt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

mam te płytki salcesony, sa piękne, takie nowoczesne lastryko

Napisz opinię

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.