Nowoczesna Geometria

17-08-2022

Płytki w łazience w stylu nowoczesnym inspirowaną geometrią

 

Przedstawiona wizualizacja to łazienka w stylu nowoczesnym inspirowana geometrią. Po lewej stronie od wejścia projektant zastosował na ścianie charakterystyczne płytki dekoracyjne ze wzorem. Dla podobnego efektu można zastosować płytki Space Neve Satin 40x120. Dla równowagi inne ściany wykończone są minimalistycznymi, białymi płytkami pozbawionymi wzoru.

 

Ceramika sanitarna w nowoczesnym wnętrzu


Inspirację geometrią widać także w elementach wyposażenia tej łazienki. Uwagę skupia wanna Linares od marki Riho. Wanna ta charakteryzuje się niskim rantem. Dzięki temu zamontowana przy niej na pólce bateria wielootworowa wygląda niezwykle elegancko. Do tego wybrano baterię Mobi Mirage Inne urządzenia sanitarne o charakterystycznych kształtach to prostokątna umywalka nablatowa Mobi Vera.

Piękna podłoga ociepla wnętrze i sprzyja relaksowi w zaciszu własnej łazienki. Taki efekt uzyskano dzięki gresowym płytkom Porcelanosa Oxford Cognac w pięknym kolorze ciemnego drewna. Producent posiada w swojej ofercie płytki, które doskonale imitują strukturę drewna, a zarazem są bardzo łatwe w czyszczeniu.

 

Produkty inspirowane aranżacją:

 

Płytka ścienna Space Neve Satin 40x120 - zobacz produkt

Baldocer Neve Satin 40x120 - zobacz produkt

Porcelanosa Oxford Cognac 19x120 - zobacz produkt

 

 Wanna Riho Linares 150X70 - zobacz produkt

 

Bateria wannowa Mobi Shenya - zobacz produkt

bateria umywalkowa Mobi Mirage - zobacz produkt

Umywalka Mobi Vera - zobacz produkt

 

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.