Styl skandynawski: w stronę Skandynawii

27-09-2021
Styl skandynawski: w stronę skandynawii - Multiwnętrza

Łazienka w stylu skandynawskim

Łazienki w stylu skandynawskim to sposób na piękne i niezwykle funkcjonalne wnętrza, w których każda spędzona minuta staje się prawdziwą przyjemnością. W stronę Skandynawii to propozycja dla osób, które chcą urządzić elegancką, wygodną a równocześnie nieprzeładowaną elementami przestrzeń.

 

Klasyczna odsłona skandynawskiego wnętrza


Podczas realizowania aranżacji W stronę Skandynawii postawiono na klasyczne połączenie czerni, bieli oraz delikatnych szarości. Zastosowanie w pełni szkliwionych płytek ściennych hiszpańskiego producenta Ribesalbes w czerni i bieli pozwoliło uzyskać eleganckie tło dla zastosowanych sanitariatów. Jako uzupełnienie ceramiki ściennej wykorzystano matowe płytki gresowe Playground Resin Berlin Grey, które mogą być umieszczane zarówno na posadzkach, jak i na ścianach. Motywem dominującym w tej stylizacji jest ściana wykonana z płytek ceramicznych FS Damero-N marki Peronda. Te niezwykle interesujące płytki stylizowane na starą ceramikę hiszpańską w intrygujący sposób kontrastują z nowoczesną umywalką nablatową Catalano Green o przyjemnym, okrągłym kształcie.

 

Produkty inspirowane aranżacją:

 

Płytka Peronda FS Damero-N - zobacz produkt

Płytka ścienna Ribesalbes Biesel Negro Brillo - zobacz produkt

Płytka Ergon Architect Resin Berlin Grey - zobacz produkt

Umywalka Catalano Green 42x42 - zobacz produkt

Bateria podtynkowa Mobi Liva - zobacz produkt

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.