Styl skandynawski: skosy w łazience

27-09-2021
Only in our store! Famous American WeatherMaster tents! (Wersja demonstracyjna)
Aranżacja: mgr. inż. arch. Agnieszka Zawiślak
Wizualizacja: mgr. inż. arch. Agnieszka Zawiślak
 
Styl skandynawski: prostota i funkcjonalność
 
Styl skandynawski jest obecnie jednym z najpopularniejszych trendów designerskich stosowanych w aranżacji wnętrz. Elementy tego stylu często wykorzystuje się także podczas projektowania łazienek, gdzie prostota i funkcjonalność użytych elementów znakomicie się wpasowują. Z myślą o wygodzie obsługiwanych nabywców przygotowaliśmy interesujące stylizacje opierające się na klimatach rodem ze Skandynawii.
 
Jak urządzić tego typu wnętrze?

Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim bazuje na połączeniu jasnej kolorystyki i motywu drewna, co pozwala uzyskać efekt światła i przestronności. W stylizacji postawiono na proste, ale nie pozbawione elegancji wyposażenie, jak komfortowa wanna wolnostojaca. W projekcie znalazło się także miejsce na funkcjonalne i bardzo nowoczesne wyposażenie marki Hidra Gio. Prosta forma muszli podwieszanej oraz umywalki nablatowej o lekko zaokrąglonych brzegach świetnie wpisuje się w kompozycję w stylu skandynawskim. Tak zaprojektowane wnętrze jest nie tylko piękne, ale również przyjazne i niezwykle komfortowe.
 
 
Produkty inspirowane aranżacją:
 
 
 
 
 

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.