Skandynawski Wymiar - prosta forma, nowoczesny design

27-09-2021
True American classic! Drifter cruisers (Wersja demonstracyjna)

Z dbałością o detale

Pragniemy zapewnić naszym Klientom jak najdogodniejsze warunki wykonywania zakupów. Z myślą o tym prezentujemy najmodniejsze aranżacje wnętrz, które staną się wspaniałymi inspiracjami do dokonania zmian w wyglądzie mieszkania.

 

Płytki w łazience skandynawskiej


Skandynawski wymiar to przykład aranżacji, która odsłania inne oblicze stylu skandynawskiego i udowadnia, że wnętrze urządzone w tym duchu nie musi być proste i surowe. Projekt łazienki w umiejętny sposób łączy funkcjonalność sprzętów i estetyki otoczenia. Zastosowane sanitariaty cechuje prosta forma i nowoczesny design. Płytka gresowa Emil Ceramica Mimesis imitująca francuską jodłę wykorzystana na posadzce i ścianach przenosi do wnętrz elegancję i ciepło. Jej uzupełnienie stanowią proste, szare płytki o ciepłej barwie od Cerrad - Masterstone White oraz antracytowa płytka od Porcelanosa Image Dark. Surowy wystrój wnętrza przełamuje intrygujący motyw uzyskany za pomocą płytek z serii Ragno Eden -  nawiązujących do kultury marokańskiej i odznaczających się ciekawym kształtem i pięknym wzornictwem.

 

Produkty inspirowane aranżacją:

Płytka Emil Ceramica Mimesis - zobacz produkt

Płytka ceramiczna Porcelanosa Image Dark - zobacz produkt

Płytka gresowa Cerrad Masterstone - zobacz produkt

Płytka Codicer95 Vintage Mix Hex - zobacz produkt 

Wanna wolnostojąca Mobi Gemini Pro - zobacz produkt

 Muszla wc Hatria Gio - zobacz produkt

Plafon Maxlight Long - zobacz produkt

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.