Loftowa łazienka

09-11-2014
Loftowa łazienka  - Multiwnętrza
Obecnie industrialne wnętrza są bardzo popularne wśród osób, którym zależy na stworzeniu wystroju odbiegającego od klasycznych wzorców. Sporo właścicieli mieszkań decyduje się na taki styl w salonie, natomiast warto wiedzieć, że równie efektownie prezentuje się łazienka urządzona w klimacie industrialnym. Wiele dostępnych w naszym sklepie materiałów pozwala na stworzenie tego typu aranżacji. Trzeba jedynie wybierać produkty, które są przeznaczone właśnie do łazienek, gdzie panuje duża wilgotność, a materiał może mieć częsty kontakt z wodą. W przypadku płytek na podłogę, ważne jest także, aby były one antypoślizgowe. Styl industrialny lubi duże przestrzenie, jednak nie zawsze mamy takie do dyspozycji w małych mieszkaniach. W takiej sytuacji trzeba postarać się optycznie powiększyć pomieszczenie. Można to zrobić za pomocą jasnych kolorów albo zastosowania dużej ilości lustrzanych powierzchni. Jeśli postawimy na minimalizm, użyjemy dobrych jakościowo materiałów, oraz zmniejszymy ilość zbędnych ozdób, czy niepotrzebnych elementów wystroju, to efekt będzie bardzo dobry.

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.