Nowoczesna surowość

09-11-2014
Wnętrze naszego mieszkania mówi wiele o nas samych, o tym, co lubimy i jakimi przedmiotami wolimy się otaczać. W dzisiejszych czasach mamy bardzo dużo możliwości, aby urządzić je tak, jak najbardziej nam pasuje. W tym względzie na szczególną uwagę zasługuje łazienka - miejsce prywatności, w którym możemy zrelaksować się po całym dniu. Styl industrialny jest specyficzny, nie każdemu przypadnie do gustu, ale ci, co go wybierają, cenią sobie jego niezwykłe, oryginalne cechy. Industrial inspirowany jest przestrzeniami przemysłowymi, dlatego dominującą rolę mają takie materiały jak cegła, beton, szkło czy metal. Dodatkowo, aby przestrzeń była bardziej przytulna, wykorzystuje się też postarzane drewno. Najważniejsze w tym stylu jest wyeksponowanie nieoczywistych elementów, które przeważnie się ukrywa, czyli instalacje, rury, słupy. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, dzięki którym urządzenie łazienki w stylu industrialnym stanie się jak najbardziej możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.