Styl klasyczny w łazience

09-11-2014
Powstają różne style, pomysły na to, jak może wyglądać mieszkanie, a i tak na końcu okazuje się, że niezastąpiona i ponadczasowa jest klasyka. Tak urządzona łazienka sprawdza się zawsze, bo pasuje do wielu mieszkań. Odpowiada różnym gustom, bo zastosowane rozwiązania są uniwersalne, sprawdzone, w najlepszym guście. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, zadowoli najbardziej wyrafinowane upodobania. Obecne w takiej łazience tradycyjne elementy doskonale łączą prostotę z naturalnymi materiałami. Doskonale ze sobą współgrają - łazienka klasyczna jest więc spójna, brak jest w niej krzykliwych dekoracji, które mogłyby zburzyć tę idealną kompozycję. To wybór dla ludzi preferujących elegancję, ceniących sobie inspiracje z całego świata. Mimo że ten styl jest spokojny, to pasują w niej formy nowoczesne, glamour, a nawet art deco. Oczywiście, trzeba umieć je odpowiednio wyeksponować, by stylizacja była wyważona. Marzą Państwo o klasycznej łazience? Planują Państwo taką urządzić? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.