Glamour

09-11-2014
Glamour - Multiwnętrza

Z pośród licznych trendów i styli w aranżacji wnętrz bez wątpienia wyróżnia się styl glamour. Wnętrza w tym stylu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wystrój pomieszczeń traktują z lekkim przymrużeniem oka. To styl dla tych, którzy nie boją się łączyć ze sobą rozmaitych form na pozór z innej bajki.

Połączenie intensywnych barw takich jak fiolety, odcienie różu, amaranty doskonale prezentuje się przełamane bielą, czernią czy szarością. W stylu glamour dużą uwagę przywiązuje się do formy oraz kształtów mających dać poczucie luksusu i przepychu. Zdecydowanie na miejscu są wszelkie błyszczące elementy, kryształowe żyrandole, lustra, pozłacane powierzchnie, srebrne wykończenia. Pikowane obicia, zdobione tkaniny i flokowane tapety – to właśnie takie akcenty tworzą klimat wnętrza w stylu glamour.

Ten styl daje nam możliwość tworzenia wyjątkowych, barokowych aranżacji połączonych z nowoczesną ekstrawagancją. Na pozór antyczne meble mogą stanowić integralną część wnętrza, wystarczy, że nadamy im odpowiedni charakter. Wyraziste, duże wzory sprawdzą się na ścianach, obiciach mebli, zasłonach – warto przełamać je nieco bardziej stonowanymi elementami, tak aby uniknąć nadmiaru kształtów i kolorów.

Styl glamour to bez wątpienia idealne rozwiązanie do osób chcących stworzyć swoje własne, wyjątkowe miejsce dające poczucie luksusu, pełne blasku i cieszących oko błyskotek.

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.