Oświetlenie kuchenne

09-11-2014

Oświetlenie w kuchni jest bardzo istotne. Wynika to z faktu, że to pomieszczenie pełni kilka ważnych funkcji. W kuchni przygotowujemy posiłki ale także spędzamy czas wolny. W końcu mówi się, że to kuchnia jest sercem domu.

Przede wszystkim musimy zadbać o dobre oświetlenie blatu, na którym przygotowywane są posiłki. Możemy wykorzystać do tego taśmy led, które montujemy pod górnymi szafkami. Tego typu rozwiązanie zapewnia równomierne oświetlenie całej powierzchni blatu. W przypadku braku górnych szafek bądź wyspy kuchennej świetnym rozwiązaniem będą halogeny i reflektory. Potrafią dać bardzo dużo światła, często można ustawić je w odpowiednim kierunku a do tego wyglądają bardzo estetycznie.

Obecnie coraz częściej w kuchniach stosowane jest również oświetlenie szynowe. Na szynoprzewody można montować reflektory i w ten sposób, w zależności od okoliczności, zmieniać ich ustawienie co niewątpliwie jest zaletą.

Nad wyspami świetnie sprawdzą się też lampy wiszące. Będą pełniły funkcję dekoracyjną ale także dobrze doświetlą tę przestrzeń.

Płytki ceramiczne i gresowe

Nie będziemy tu skromni. Jesteśmy w tym asortymencie najlepsi, nie tylko ze względu na szeroką ofertę producentów, ale także ze względu na wiedzę, którą z miłą chęcią się z wami się podzielimy. Dostarczamy towar z Włoch, Hiszpanii i Polski, więc cała Europa stoi przed tobą otworem.

Płytki Wielkoformatowe

Oddzielna kategoria wykończenia powierzchni dla wszystkich tych, którzy doceniają jednolitą powierzchnię.

Armatura łazienkowa

Stawiamy tu na jakość, wytrzymałość i design. Bateria do umywalki czy bateria prysznicowa ma służyć wam przez lata i z naszej strony nie ma kompromisów. A przy okazji może też ładnie wyglądać.

Wanny

Zarówno te do zabudowy, jaki i wanny wolnostojące. Te ostatnie wręcz kochamy, więc wybaczcie nam jeśli będziemy się nad nimi za mocno rozpływać.

Brodziki i kabiny prysznicowe

Dla zabieganych ceniących czas, raczej bez sentymentalnego podejścia do podstawowych czynności higienicznych. Dla was mamy coś specjalnego, kabiny typu Walk-in.

Oświetlenie

Bo czym byłoby piękne wnętrze bez tego końcowego elementu, tej wisienki na torcie twojego pięknego pomieszczanie? Jak mielibyście się delektować harmonią dobrego projektu bez lampy, która to wszystko oświetli?

Meble

Kanapy i narożniki kochamy, wielkie wygodne łóżka lubimy. Komody tolerujemy.

Na pewno już zauważyliście, że styl ma dla nas duże znaczenie, nie trzymamy się głównych nurtów designu. Czerpiemy ze wszystkich garściami, ale mam też swoje ulubione: skandynawski, nowoczesny, klasycznyglamour, modernistyczny i industrialny.
Zapraszamy do oglądania, a jeśli macie jakieś pytania to pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, tylko uważajcie, bo na pewno zarazimy was swoją pasją i miłością do wnętrz.