azuvi logo
Azuvi to jedna z najsłynniejszych hiszpańskich fabryk płytek. Początek działalności fabryki to 1940 rok. Dziś Azuvi jest dużym producentem płytek, znanym z wysokiej jakości i wyrafinowanego wzornictwa, docenianym przez najlepszych designerów.
Oferta Azuvi obejmuje płytki różnych formatów i kolorów. Produkty tej marki są często wybierane przez osoby, którą chcą podkreślić swój indywidualny styl. Jedną z najciekawszych propozycji Azuvi jest kolekcja Fatima, którą sklep Multi Wnętrza może zaproponować w wyjątkowo korzystnej cenie.
Płytki Azuvi inspirowane strukturą kamienia czy wzorem betonu są eleganckie i znakomicie odnajdują się w nowoczesnych wnętrzach ze względu na swój minimalistyczny charakter. Pasują także do stylu industrialnego, gdyż fantastycznie komponują się z elementami metalowymi i szklanymi. Naturalna kolorystyka zapewnia ponadczasowość wykończenia posadzki. Płytki gresowe szkliwione Azulev należą do najlepszych w swojej klasie i mogą być stosowane na powierzchnie o dużym natężeniu ruchu.
Na magazynie/dostępne od ręki:
Morozodporność
Przeznacznie
Rektyfikacja
Rozmiar
Wykończenie
Ilość w opakowaniu